![alltogether](http://www.clinicalconsultants.com/wp-content/uploads/2016/03/alltogether-300x114.jpg)
Η Δρ Χατζηπατέρα – Γιαννούλη αναλαμβάνει την επιτήρηση ψυχολόγων και των μαθητευόμενων ψυχολόγων καθώς και του προσωπικού σε υποστηριζόμενης διαβίωσης / στέγες ή Κέντρα Ημέρας. Η υποστήριξη αυτή μπορεί να διενεργείται είτε μεμονωμένα είτε σε ομάδες.
Η Δρ Χατζηπατέρα – Γιαννούλη αναλαμβάνει την επιτήρηση ψυχολόγων και των μαθητευόμενων ψυχολόγων καθώς και του προσωπικού σε υποστηριζόμενης διαβίωσης / στέγες ή Κέντρα Ημέρας. Η υποστήριξη αυτή μπορεί να διενεργείται είτε μεμονωμένα είτε σε ομάδες.